GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Casemice İnternet Gizlilik Beyanı

 

Casemice, online sitelerini ziyaret edenlerin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı gösterir. Casemice yalnızca çözüm sırasındaki verilerinizi anonim olarak sistemi geliştirebilmek amaçlı toplar. Sizin gereksinimlerinizi daha iyi anlamak ve ürün ve hizmetlerimizi daha yararlı kılmak için zaman zaman bu bilgilere başvurabiliriz. Uygulamalarımızda belirtmiş olduğunuz kişisel bilgileri size açıklanandan farklı bir amaçla üçüncü taraflara satmayız veya devretmeyiz. Ayrıca istatistiksel olarak sayfamızı ziyaret edenlerin toplam sayısını takip ederiz. Bu süreçte hiçbir kişisel bilgi kullanılmamaktadır. Sunduğumuz hizmetler sadece hekimler düşünülerek tasarlanmamıştır. Hekimler dışında kullanım için uygun değildir. Hekim dışı kullanımla ilgili yaşanabilecek her türlü olumsuz sonuçtan Casemice sorumlu değildir. Uygulamalarımızda kişisel bilgi toplamamaktayız. İşbu Casemice Internet Kişisel Gizlilik Beyanında meydana gelebilecek değişiklikler bu sayfadan derhal yayınlanacaktır.

 

Telif Hakkı ve Fikri Mülkiyet

 

Uygulamalarımızın tasarımını oluşturan materyaller, teknolojiler ve sunduğu bilgiler ve bunların kullanımı, referans verilmesi, alıntı yapılması ve üzerinde değişiklik yapılarak kullanılması ile ilgili lisans ve telif hakları Casemice’a aittir. Hiçbir organizasyon ya da kişi, Uygulamalarımızda kullanılmış, sunulmuş veya kullanılan, sunulan parçaların ya da tamamının Casemice’dan yazılı izin alınmadığı müddetçe dağıtamaz, kiralayamaz, çoğaltamaz; alt lisans kullandıramaz, değiştiremez ticari ya da ticari olmayan amaçlarla kullanamaz. Burada yer alan hiçbir şey zımnen herhangi bir hukuki engel oluşturuyor veya Casemice veya bir üçüncü taraf’ın herhangi bir patent veya marka hakkı veya lisansını veriyor gibi yorumlanamaz. Yukarıda açıkça belirtilen durumlar dışında, burada yer alan hiçbir şey herhangi bir Casemice telif hakkı altında bir lisans veya hak veriyor gibi yorumlanamaz. Casemice bu Web Sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir iyelik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından Casemice’ın onlara sponsorluk ettiği veya onayladığı anlamı çıkarılmamalıdır. Yayınlanmış herhangi bir Casemice dökümanına, dökümanın içeriğine ilişkin cevap vererek soru, yorum, öneri, veya benzeri geri besleme verisi içeren bilgi gönderen bir izleyici, bu bilgiye gizli bilgi muamelesi yapılmayacağını kabul eder. Casemice’ın bu tip bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve bilgiyi üretme, kullanma, açıklama, ve başkalarına dağıtma hakkına sınırsız olarak sahiptir. Böyle bir bilgide yer alan herhangi bir fikir, konsept, know-how veya teknik, tarafımızdan herhangi bir amaçla kullanılabilir. Bu bilgiden, bu bilgiyi içeren bir ürün geliştirme, imal etme, ve pazarlama da dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlı kalmayarak faydalanabiliriz.

 

Yasal Uyarı

 

Bu sayfa Casemice tarafından sadece ve sadece hekimlerin kullanımı için oluşturulmuştur. Tüm gayretlerimize rağmen bu sayfadaki bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Bu sayfadaki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eylem için başvuru kaynağı olmamalıdır. Casemice bu sayfada bulunan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği veya kullanımı veya güncellenmesi ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu uygulama “OLDUĞU GİBİ”, AÇIKÇA İFADE EDİLMİŞ VEYA EDİLMEMİŞ HİÇBİR GARANTİ VERMEDEN, TİCARİ, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, VEYA İHLAL EDİLMEZLİK GARANTİLERİ DE DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAYARAK tedarik edilmiştir.

 

CASEMİCE YAZILIM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

For English click here  Terms of use & Privacy Policy